Streamsoft Pro dla małych i średnich firm

Zintegrowany system zarządzania Streamsoft Pro przeznaczony dla małych firm handlowych i usługowych, które rozliczają się na zasadach pełnej księgowości lub w formie uproszczonej.
System jest zbudowany z modułów wspomagających pracę we wszystkich obszarach firmy: w dziale księgowości, w dziale kadr i płac, w dziale sprzedaży (w biurze i mobilnej) i marketingu, w magazynie, w serwisie, w dziale zaopatrzenia i zakupów. Streamsoft Pro jest wyposażony w moduł Produkt, który umożliwia kompletację wyrobów na podstawie prostej receptury, wystawienie zleceń kompletacyjnych i rozliczenie materiałów. System Streamsoft Pro jest stale dostosowywany do zmian jakie zachodzą w polskim ustawodawstwie. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że wyliczenia, które przedstawiane są do takich instytucji jak ZUS czy US – realizowane są prawidłowo.
System jest również rozwijany o nowe funkcjonalności, które są wynikiem potrzeb dotychczasowych użytkowników. Najnowszy moduł dostępny w systemie to Księga podatkowa, która pozwala przedsiębiorcom prowadzić ewidencję operacji i samodzielnie rozliczać się na zasadach Książki Przychodów i Rozchodów.Dowiedz się więcej